białe listwy przypodłogowe łączenie
aranżacja przedpokoju 3
listwy dekoracyjne
klasyczne wnętrze

Sztukateria wewnętrzna – rewelacyjny sposób na piękne wnętrze!

Nowy dom to ogromna inwestycja, która niekiedy jest marzeniem wielu osób – tych starszych, jak i tych młodszych. Warto bardzo dobrze rozplanować sobie wydatki, jak i prace, pamiętając, by nie stawiać jedynie na najtańsze materiały. Dom musi również wyglądać, prezentować się godnie, na miarę obecnych czasów. Podobnie mieszkanie – remontując je czy urządzając od nowa, nie powinno nam chodzić jedynie o aspekty ergonomiczne, ale również komfort czy samopoczucie, które automatycznie związane jest z jego prezencją.

Sztukateria wewnętrzna jako ozdoba sufitu

Najbardziej rozchwytywaną sztukaterią w przypadku zdobienia wnętrz jest sztukateria przysufitowa. Pośród elementów tych wyróżniają się głównie listwy oświetleniowe sufitowe, listwy dekoracyjne sufitowe, maskownice karnisza, a także rozety sufitowe będące ozdobą miejsca, w którym zamontowana jest lampa. Sztukateria wewnętrzna zazwyczaj jest produktem wykonanym ze styropianu wysokiej jakości, dzięki czemu są to ozdoby lekkie, bardzo przystępne w montażu, które nie stają się nadmiernym obciążeniem. Można je zamontować na tradycyjnym kleju, bez obaw, że coś odpadnie i zostanie nieestetyczna dziura.

Sztukateria wewnętrzna sufitowa to ciekawy sposób na zamaskowanie nieestetycznych miejsc na suficie, nieco krzywego tynku, nadmiaru farby i innych niedopracowanych miejsc. Ponadto, dzięki sztukaterii zamaskujesz niepasujący do reszty wyposażenie karnisz, a także ukryjesz taśmy LED, które jednocześnie będą służyć jako dodatkowe oświetlenie ozdobne pomieszczenia. Listwy sufitowe z dodatkiem w postaci taśmy LED fantastycznie sprawdzają się w każdym domu, dodają uroku, a podczas długich wieczorów – intymności oraz romantyzmu.

Sztukateria wewnętrzna, czyli ozdoba za niską cenę

Mogłoby się wydawać, że dodatkowe zdobienie domu jest zbyt kosztowne. Wykończenie pomieszczeń wystarczająco przecież chłonie pieniądze. Jednak wbrew pozorom, styropianowa sztukateria wewnętrzna nie jest aż tak droga. Jest to jeden z tańszych sposobów na gustowne, trwałe, a przy okazji piękne pomieszczenia. Montaż sztukaterii wewnętrznej obędzie się bez fachowców – jest to tak proste, że wystarczy kilka potrzebnych składników i parę wolnych godzin, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Sztukateria wewnętrzna, wbrew pozorom, pasuje do wielu wnętrz. Można z niej skorzystać w domu jednorodzinnym kreowanym na nowoczesny, jak i w tradycyjnym domu, a nawet tam, gdzie styl bardziej przypomina barokowy lub dworkowy.

 

Nasz adres
Decor System s.c.

Grzegorz Okraska, Piotr Kruk
Prądocin 11 (kierunek Sulęcin)
66-446 Deszczno

Zapraszamy

Pon-Pt: w godz.: 8:00 – 18:00
Sobota w godz.: 8:00 – 15:00

e-mail: biuro@decorsystem.pl

tel. 95 722 30 57
fax 95 783 30 46
kom. 608 921 068